اسرار زمین

all tha world is a puzzle

سال نو مبارک

یکشنبه 29 اسفند 1389

سال نو را به همه ی شما عزیزان تبریک میگم و امیدوارم که همیشه پیروز باشید.


پلیادیان

پنجشنبه 26 اسفند 1389

الوهیم کیست؟

مطلب زیر ترجمه یکی از متونی است که در سایت حرکتی موسوم به “عصر جدید” موجود بود، نقل این مطالب به معنی رد یا قبول تمام نکات توسط مترجم و سایت نیست و فقط برای آشنائی با نظریه های مطرح شده بیان میشود.

قدیمیترین موجودات باقی مانده که همراه با بسیاری دیگر در نزدیکی مرکز عالم و در مجاورت خورشید بزرگ زندگی میکنند الوهیم نام دارند، آنها زمانی که تصمیم گرفتند قلمرو خود را گسترش دهند بدنبال سیاره ای جدید میگشتند تا زمین را یافتند.

(من متوجه نشدم منظور نویسنده از مرکز عالم و خورشید بزرگ چی هست، قبلا در جائی خوندم که در مجاورت مرکز کهکشان امکان وجود حیات نیست چون میزان انرژیهای آزاد شده خیلی بالاست).

این موجودات کاملا شبیه انسان هستند ولی بسیار متفاوت و پیشرفته تر، موجودات دیگر آنها را محترم میشمارند.

نام الوهیم که در کتب باستانی یهود آمده است به معنای “انسانهائی که از آسمان میایند” است.

آنها یکی از پیشرفته ترین موجودات جهان هستند و خلقت انسانهای روی زمین بدین صورت توسط آنها انجام گرفت که در ژنتیک موجودات قبلی دستکاری کردند تا توانائی هایشان را بهبود بخشند.

الوهیم همواره در جوامع بشری سعی در دخالت و بهبود اوضاع از طرق مستقیم و بعدها غیر مستقیم نمودند تا نظم را برقرار کنند.

اصلیترین دستکاری آنها در خلقت انسانهای روی زمین افزایش حجم مغز آنها بود که هنوز این روال ادامه دارد.

همزمان با زمین الوهیم دست به گسترش نسل خود در سیارات دیگر نیز زد، بدین صورت که مسابقه ای میان دانشمندان خود ترتیب دادند و هرکس مسئولیت سیاره ای را بر عهده گرفت و ارباب زمین نیز کسی انتخاب شد که یهودیان او را به نام یهوه میشناسند، از میان تمام سیارات مورد نظر الوهیم فقط دو سیاره هنوز حاوی انسانها هستند، زمین و پلیادیان، پلیدیان ها چون موجوداتی روحانی و کمالگرا هستند اغلب با الوهیم اشتباه گرفته میشوند.

http://battleofearth.files.wordpress.com/2010/04/pleiades040410.jpg

(شاید یکی از دلایل تفاوتهای ظاهری نسلهای بشر انتقال انسانهای سیارات مختلف به زمین توسط الوهیم و اختلاط این انسانهای آسمانی با انسانهای زمینی که پس از برج بابل پراکنده شده بودند باشد. در افسانه های اقوام شمال آسیا ذکر شده است که مردم نژاد بلوند از شهری در جزیره ای در میان دریای گبی (ثابت شده است که صحرای گبی قبلا دریا بوده است) نشات گرفتند که در آنجا خدایان این اقوام زندگی میکردند.)

نام دانشمندی که برنده موقعیت هدایت پروژه زمین شد یهوه بود، یک انسان مانند ما با کمی تفاوت، یکی از عملکردهای مغز بزرگ ایجاد یک ارتباط کوآنتومی است که باعث میشود انسان با خالق واقعی هستی که موجودی غیر مادی است بتواند ارتباط برقرار کند، در حالی که یهوه انتظار چنین عملکردی را نداشت! الوهیم میخواستند هدایت انسان فقط در دست خودشان باشد!

http://api.ning.com/files/e-EoEScd*wvqvMKBOvzPYVz-n8u8FvIw0iuA2*ADqfRuAepSi9zxLd5XoMkMhFEkcWliYtdY5ADW75Ggca9SldlyD--nVvcf/pleiadian538e63242e574efca82f5e49be06705a.jpg

(این بند در واقع اشاره به متمایز بودن زندگی بر روی زمین از سیارات دیگر دارد چرا که انسانهای روی زمین (احتمالا بخاطر دست درازی به درخت آفرینش توسط آدم و افزایش درک او، محرک این عمل ساتان بود نه بخاطر دلسوزی بلکه از سر دشمنی با الوهیم) موجوداتی هستند که موفق به یافتن خالق حقیقی میشوند، بنظر میاید درخت زندگی هر چه که هست فقط روی زمین وجود دارد چون انسانهای روی کرات دیگر اغلب موفق به بقا نشدند و توسط الوهیم به زمین منتقل گشتند.)

در ابتدا الوهیم این اعتقاد جدید انسانها را انقلابی علیه خود دانستند، ولی با گسترش و تکامل درک بشر آنها ناچار از موضع قبلی عقب نشستند و اینبار خود را به عنوان خدای واقعی که انسانها وجودش را حس میکنند معرفی کردند! با گذشت زمان الوهیم مجبور به پنهان کردن خود از انسانها شد تا بتواند به هدایت آنها ادامه دهد چرا که انسانها رفته رفته سخنان الوهیم را باور نمیکردند.

(اگر فیلم clash of the titans را دیده باشید موضوع این فیلم شورش انسانهای عهد باستان بر ضد خدایان خودسر و ستمگر است، موضوعی که در افسانه های سومری(برج بابل) و هندی (مهابارات) و یونانی به آن اشاره شده است).

http://roberthood.net/blog/wp-content/uploads/2009/12/clash-of-the-titans.jpg

با گذشت زمان یکی از دسته های مردم الوهیم از رفتار جدید انسانهای زمینی خشمگین شدند، نام رئیس این دسته لوسیفر است. او یک شیطان نیست بلکه انسانی از نسل الوهیم است که از انسانهای زمینی دل خوشی ندارد و لوسیفر و یهوه اساسا با هم دشمنی دارند.

بسیاری از متون قدیمی در باره رفتارهای انسانگونه خدایان صحبت کرده اند، کریشنا خدای هندیان نیز حتی یک الوهیم بوده است، حال میتوان پی برد چرا خدایان باستانی رفتاری انسانی داشته اند، چرا انتقام میگرفتند و جنگ میکردند؟ چون که درواقع آنها انسان بودند! در هر حال این خدایان چیزهای با ارزشی به انسانها آموخته اند.

پس از موج خداجوئی انسانها الوهیم از بسیاری فعالیتهای خود در زمین بازنشستند، ولی برای حفظ ارتباط آنها مراحل ایجاد یک نمایندگی را طی کردند، شخصی به نام رائیل، رهبر حرکت رائیلیان که متشکل از ۳۰۰۰۰ نفر است (شاید رائیل همان ملشیزدک باشد که کرتو موتوا به او اشاره کرده بود).

پس از اینکه نهاد نمایندگی برقرار گشت الوهیم خود را به عنوان انسانهای عادی معرفی میکنند، آنها علاقمندند قسمتی از دانش خود را به ما انتقال دهند و به برقراری سیستم حکومتی مانند خودشان در زمین کمک کنند، حکومت آنها بر پایه دانایی و هوش است، آنها به دمکراسی اعتقاد ندارند چون در دمکراسی تعداد زیادی افراد نادان وارد حکومت میشوند که موجب بروز مشکلات و مفاسد میشوند (من که موافقم!)

عمر الوهیم ها دارای دوره های ۸۵۰ ساله است، در پایان هر دوره اگر شخص برای جامعه فرد مفیدی بوده باشد دارای امتیاز یک دوره دیگر خواهد گشت، اطلاعات سلولی فرد ذخیره میشوند و بدن جدیدی برای او شبیه سازی میشود، در صورتی که ویژگیهای این بدن جدید کاملا مثل قبلی باشد هوشیاری غیر مادی (روح) فرد به بدن جدید منتقل خواهد گشت.

به همین دلیل است که افراد دوقلو باهم ارتباط روحی قوی دارند.

یکی از تفریحات مورد علاقه مردم الوهیم ورزش است! درست مانند بقیه انسانها! تعدادی از قهرمانان ورزشی از محبوبترین افراد جامعه الوهیم هستند، ولی علاقه آنها بیشتر معطوف ورزشهای خشن و وحشیانه ( مانند یونان باستان) میباشد، چرا که میبینند کسی که مجبور نیست مرگ را پذیرا باشد خود آنرا میخواند، و این مرگ است که آنها را شیفته خود میکند. بهمین دلیل در داستانهای یونانی نقل میشود که خدایان در مسابقات ورزشی همپای انسانها شرکت میکردند.

Recorder / Writer of this Transcription: Andrew Lutts, Salem New Age Center

http://www.newage.ac/

بخشی از مصاحبه مونتاک:

آیا این درست است که فدراسیون اوریون با گروهی به نام الوهیم در جنگ میباشند؟

بله و این در حال روی دادن است، شاید الوهیم قدیمیترین گروه در جهان باشند، حداقل قدیمیترین که ما میشناسیم.

آیا نوع خاصی از موجودات کنترل بیشتری بر زمینیان دارند؟

http://www.bibliotecapleyades.net/imagenes/montauk_alien_3.JPG

گروه اوریون که مانند راسو ها در پشت اتفاقات رخ داده در زمین قرار دارند و گری ها را نیز کنترل میکنند، فدراسیون اوریون از انواع مختلفی رپتیلیان (خزنده انسان نما) تشکیل شده است.

دانلود فایل کامل به همراه متن انگلیسی این مطلب: الوهیم کیست

منبع :دنیای اسرار آمیز 2


مجسمه های عجیب سومری

چهارشنبه 18 اسفند 1389

این شئ در منطقه باستانی العبید در عراق کشف شده و متعلق به ۵۹۰۰-۴۰۰۰ قبل از میلاد مسیح است. این اثر حتی قدیمی تر از قدمت فرهنگ سومری ست. آنها هرگز نتوانستند توضیحی برای این وسیله پیدا کنند، در نتیجه آن را متعلق به مراسم سنتی آن زمان نامیدند. این ظاهر عجیب و منحصر به فرد احتمالاً  فقط می تواند یک  اثر هنری بسیار نادر یا سمبل چیزی باشد، یا کسی که هنرمند در آن زمان دیده… همچنین مجسمه های الهگان نیز منطبق با همین شمایل در دورۀ و منطقۀ مشابهی در العبید کشف شدند.

(توضیح: احتمالا این شی به صورتی تصادفی کشف شده است .چون عربستان به دلایل ناشناخته ای اجازه اکتشاف درباره آثار باستانی این کشور را نمیدهد. )

http://www.bluemoonnews.com/images/ubaid.jpg

تصاویر دیگری از این نوع مجسمه های یافت شده:

http://www.bibliotecapleyades.net/sumer_anunnaki/reptiles/images/reptiles40_05.jpg

Terracotta Figurine Representing the Mother-Goddess (Ubaid-Period, early 4th millennium BC)


منبع: http://www.bluemoonnews.net/images1.htm

The wilendorf venus

مجسمۀ ونوس ویلندورف از اروپا متعلق به ۳۰۰۰۰ سال پیش است. طراحی های روی سر آن نکنۀ قابل توجهی ست و باستانشناسانی که جراٌت اظهار نظر در این مورد داشتند احتمال دادند این نوعی پوشش طرح دار است که سر مجسمه را پوشانده.  جزئیات طراحی و دوخت بسیار دقیق است. در این صورت چه کسی خیاط این ونوس بوده؟ طبق اطلاعات رسمی باستانشناسی ما در ۳۰۰۰۰ سال پیش هنوز در غارهایمان بودیم و نمی توانستیم درست صحبت کنیم. این مجسمه شبهات زیادی برای تاریخ پذیرفته شدۀ تکامل انسان ایجاد میکند.

http://www.bluemoonnews.com/images/wvenus.jpg

آدمک نامپا

تصویر کوچکی شبیه انسان که با مهارت خاصی بر یک سطح سفالین حکاکی شده در سال۱۸۸۹ در نامپا(nampa) واقع در آیداهو کشف شد. این شمایل در عمق ۳۰۰ فوتی دیوارۀ یک چاه کشف شده و متعلق به عهد چهارم زمین شناسی (plio-pleistocene)، حدود دو میلیون سال پیش است. جی. اف. رایت (G.F.wright) اشاره می کند، ” تصویر حکاکی شده حدود یک اینچ و نیم طول دارد؛ و تصویر تکامل یافته ای که از انسان نشان می دهد قابل تقدیر است… این مجسمه شمایل یک انسان مؤنث است، و همینطور دارای خطوط کار شده ای ست که  نکات مورد توجه کلاسیک هنر را نشان می دهد. بعد از نشان دادن این شئ به پروفسور اف. دبلیو. پوتنام (A.W.putnam)، رایت نوشت، ” توجه او ابتدا به آهن جمع شده بر سطح شئ به عنوان یک اثر باستانی با قدمتی قابل توجه جلب شد. خرده هایی از اکسید آهن قرمز فاقد آب در قسمت های محافظت شدۀ آن وجود داشت که ممکن نبود بر روی یک جسم جعلی ایجاد شود.

http://www.bluemoonnews.com/images/nampafigurine.jpg

منبع: http://www.bluemoonnews.net/images2.

تصاویری از موجودات خزنده در یکی از معابد تحت حفاظت در مصر:

http://www.disclose.tv/files/videos/thumbnails/63f44623dd8686a_1.jpg

http://i.ytimg.com/vi/tMgNj1h-_jE/0.jpg

http://www.disclose.tv/files/videos/thumbnails/0ab125652e17e83_1.jpg

منبع  www.ufolove.wordpress.com .


تعداد کل صفحات: (2) 1   2   

فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  نظر شما در مورد وبلاگ من چیه؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها


مترجم سایت

مترجم سایت

mouse code

كد ماوس

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic