اسرار زمین

all tha world is a puzzle

ماشین زمان سومریان؟!!

شنبه 30 بهمن 1389

معما در یک پکیج مرموز پر از سوال پیچیده شده، جستجو در باستان عالم آتلانتیوم. علم این را کشف کرد که آثار تصنعی و رابطه آن با امپراطوری پیشرفته باستان از 15000 الی 50000 سال پیش وجود داشت، اینها چه کسانی بودند؟  آنها نسبت به سیستم دور ستاره ای چقدر دور بودند؟  تمام این سوالات شاید برای عده ای خیلی سخت برای به کار بردن باشد.  بنشینید و با خود به آتلانتیوم فکر کنید و نظر خود را بدهید.

تمدن 6500 ساله سومریان نوشتن را اختراع کرد که الفبای آن شامل صدها حرف بود. آنها به منظور اضافه کردن تصویربه مدارک خود مهرهای استوانه ای را اختراع کردند. تئوری های زیادی در مورد نحوه ساخت این مهرهای استوانه ای میباشد، اما کسی واقعا نمی داند.

[Cylinder_seal.jpg]

دهها هزار مهر بوسیله باستان شناسان طی 125 سال اخیر پیدا شده که آنها را از موزه های لندن و بغداد جمع آوری کردند. بسیاری از این لوحهای باستانی دانش باورنکردنی را از قبیل وجود حیات در تمام سیاره های منظومه شمسی آشکار می سازد که وضعیت و حتی رنگ آنها وابسته به خورشید است.

سومر این دانش پیشرفته را مدیون آنوناکی (خدایان سومریان که از بهشت آمده اند). این لوحهای سفالی امروزه به عنوان وثائقی در عملیات سری ملی که ممکن است منجر به تولید یک ماشین زمان واقعی شود است.

دکتر بوریش میکروبیلوژیستی که داستان فوق العاده جالبی را در مورد درگیری خود در عملیات فوق سری که از سری هم سری تر بود ساخت. حال یک مامور گردن کلفت میخواهد که همه چیزهایی که میداند را بگوید، او در واقع چیزهای زیادی میداند. اگر بوریش داستان خود را بسازد، آنوقت ما شاهد یک “ژول ورن” مدرن هستیم. بوریش ادعا داشت که گروهی از دانشمندان اطلاعاتی را که در مورد مهر استوانه ای سومر پیدا کرده بودند را برای طرح و ساخت دوباره دستگاه “استارگیت”  استفاده کنند. (استارگیت: فیلمی در مورد بیگانه ها که در سال 1994 به کارگردانی  “رولند امریچ”  و بازیگری  “کورت راسل” ساخته شد)

[dan-burisch.jpg]


این دستگاه میتوانست به طور مسلم و دقیق جای سوراخهای کرم خورده و کیسه های حمل بار و مهمات را بر روی آنها به منظور تبادل اطلاعات به مسافتهای دور به دور دنیا مشخص کند. این دستگاه از یک بشکه مهر و موم شده به قطر 18اینچ و طول 6فوت پر شده از گاز آرگون یا گاز دیگری است استفاده میکند.

تعدادی الکترومگنت بشکه را احاطه کرده و هنگامی که نیرو به داخل مگنتها به نوسان در می آید، سوراخهای کرم خورده را پیدا کرده، مثل گرفتن کانال رادیویی در رادیو، این پروژه در عملیات سری به آئینه معروف است.

چیزی که دانشمندان بر طبق گفته های دکتر بوریش با سرعت به آن رسیدند این بود که این دستگاه چندکاره بود. او میخواست بوسیله تغییرات در تنظیم نیرو و تنظیمات بشکه تصاویر تولید کند. او مصمم بود که تصاویری از وقایع و اتفاقاتی که در آینده بر روی زمین خواهد افتاد را به تصویر بکشد.

 

آئینه سالها استفاده میشده و هوشیاری محققان نسبت به افرادی که از آینده دور ما هستند را معرفی میکند. دکتر بوریش مفصل شرح داد که چطور دو جامعه یکی 47000سال و دیگری 52000سال در آینده از لحاظ دیدار بواسطه افراد خاصی در دو فریم زمانی به حد اعلی خواهند رسید.

اگرچه حتی ما که بیننده آینده هستیم، به این نتیجه رسیدیم که باید مختلفتر از چیزی که الان هستیم باشیم، حتی در حرکت کردن در عظمت کهکشانمان.

پس از سالها استفاده، برای محققان نامعلوم بود که استفاده از این دستگاه یک دگرگونی در خط زمان ما است و حقیقت ما در جنبش بود زیرا که مشاهده آینده در اینجا و در همین لحظه دارد اثر خود را میگذارد. اساسا یک لوپ بی نهایت در حال تشکیل شدن بود. وقتی که ما آینده را مشاهده میکنیم میتوانیم تغییراتی در زمان خود به روشهای زیادی انجام دهیم که در آینده اثر میگذارد. سرانجام این لوپ یک لوپ بسته خواهد شد و همه چیز بارها و بارها تکرار خواهد شد. طبق گفته های دکتر بوریش، این دستگاه بی مصرف شده زیرا ترس از این است که شاید این دستگاه به طریقی به رخ دادن وقایع در سالهای آینده کمک کند.

این آئینه رخ دادن یک عذاب شدید و دردناک را که میتواند میان سالهای 2012 و 2016 باشد را پیش بینی کرد.

آئینه فقط آینده امکانپذیر را میسر میکند، باز میگوئیم که دیدن آینده میتواند آن را تغییردهد پس آنها درصدهایی از امکانپذیری را به وقایع میدهند.

عذاب آینده درصد پایینی از امکانپذیزی را به علت مداخله و نفوذ ما و نسل آینده را دارد. دکتر بوریش حداقل اعتقاد داشت که شاید آنها غضب و مدت عذابهای آینده را به حداقل برساند.

غیر فعال کردن آئینه بخشی از این نفوذ بود و همه موافق بودند که آن را تا زمان سپری شدن این مصیبتها و بلاها فعال نکنند. اگر هر کدام از این حرفها درست باشد پس چرا دکتر دان میخواست این حکایت وحشتناک را بسراید؟

http://ufolove.files.wordpress.com/2010/09/femacoffins.jpg?w=300

او بنظر میرسید که یک روحانی و یک مسیحی نمونه باشد و میگویند که به او دستور داده شده بود که این اطلاعات را به بالا دستهای خود ببرد. این آشکارسازی ها در تمام دفاتر تجسس و تحقیق طی سالهای درازی پخش شدند. حدسهایی که جنگ عراق یک سرپوش برای اکتساب و بازیافت صنایع مصنوعی باستان بود که میخواست در پروژه آئینه کمکی داشته باشد.

موزه عراق به غارت رفت و هنوز قطعه هایی از موزه مفقود هستند.
مدارک و اطلاعات قابل توجهی از آئینه جمع آوری شده که در انجمن کشورمان(کشور نویسنده) به صورت جدی گرفته شده.
مقادیر بزرگی از تابوتهای پلاستیکی در سرتاسر کشور پیدا شده . یک میلیون تابوت در فاصله 10مایلی فرودگاه آتلانتا قرار گرفته اند که نزدیک مسیرهای اصلی قطار هستند. این تابوتها توسط سازمان امنیت قومی و مرکز کنترل بیماریهای کشور خریداری شد. محققین آماتور مراکز بازداشت بزرگی را درست نزدیک ریلهای آهن پیدا کردند. فیلمهای گرفته شده از این ساختمانها در منطقه ای بسیار بزرگ و آشکارا حفاظت شده با حصار خاردار با ارتفاع 20فوت را نشان میدهد.

بدون درنظر گرفتن مقدمه ای برای این آماده سازی عظیم، به نظر راحت و آسان میرسید که ببینیم این ساختمانها در نهایت در شرایط آشفته و پتانسیلی از روی عناد و بدخواهی استفاده خواهد شد، البته در صورتی اوضاع خیلی بد شود.

کتاب آشکارا سازی(12.6) به موقعی اشاره میکند که ستاره ها به زمین برخورد کرده و همانند مشعلی آتش گرفته، هر کوه و جزیره ای از جای خود تکان خورده و پادشاهان زمین، دولتمندان، فرماندگان و دانشمندان خود را در غارهایی درون زمین و داخل صخره های کوهها به هنگام فرا رسیدن روز خشم پنهان میکنند.

http://ufolove.files.wordpress.com/2010/09/undergroundbases.jpg?w=300

دکتر بوریش و دیگران بیان کردند که پایگاه های بزرگ زیر زمینی طی 20سال اخیر در سرتاسر آمریکا با تمام وسائل لازم برای زندگی در آنها ساخته شده است. طی این فاش سازی ها این ساختمانها دیگر نمیتواند آن کمکی که انتظار میرفت باشند. آیا آنوناکی باستان این ساختمانها را به منظور ساخت ماشین زمان ترک کرده؟
آیا برخی از دانشمندان نترس و بی باک درگیر استفاده از دستگاهی شده اند که بتواند زمان و فضا را شکافته؟
در زنجیره آتلانتیوم جواب “بله” است
آیا ما میتوانیم به عنوان یک جامعه آزمایشات یک دستگاه بیگانه که پتانسیل متلاشی کردن دنیا را دارد را اثبات کنیم؟

تقریبا نمیتوان این کار را انجام داد، به همین دلیل است که برخی از دانشمندان حیرت زده باید در محیطی کاملا سری به فعالیت خود بپردازند زیرا آنها می دانند که خشمی در کار است.
بهترین قسمت این اتفاقات ناگهانی این است که تمامی بشر از صورت زمین پاک خواهند شد، درست مثل بقیه ما.

منبع :       http://www.theatlantium.com/2009/01/atlantium-episode-xlix.htm

\ufolove.wordpresss.com

 10 کشف برتر 2010

یکشنبه 17 بهمن 1389

10 ©4a (


رتبه 10: کشف تونل مرموز فرعون

مردی را که عکس می بینید  Zahi Hawass باستان شناسان  مصری است که بر روی پله های چوبی با قدمت 3300 سال ایستاده است این عکس در سال 2009 گرفته شده است اما پس از تحقیقات به عمل آمده در سال 2010 این کشف  به ثبت رسیده است این تونل پر رمز و راز به هیچ جایی ختم نشده است در واقع این طور به نظر می رسد که نیمه کار رها شده است.

پس از 3 سال تحقیق و پیدا کردن آثار باستان متعدد و خروج آنها از تونل توسط یک سیستم ریلی (که در شکل در سمت چپ مشخص است)  تیم در ماه جولای اعلام نمودند که به دیوار رسیده اند

این طور به نظر می رسد که کارگران زمان باستان کار خود را پس از حفر 174 متر متوقف نموده اند.

رتبه 9: کلبه ای به نام  کپسول زمان

تقریبا یک قرن  از کشف و ورود اولین انسان به قطب جنوب که کسی نبود جز کاپیتان Robert Falcon Scott می گذرد پس از 100 سال کارشناسان باستان شناسی تلاش کردند تا این کلبه را حفظ نمایند (عکس فوق متعلق است به سال آگوست 2006 در Antarcticaحاصل تلاش آنها سبب شد این کلبه یکی از برترین کشفیات آثار باستانی امسال شود
best کشف باستانی برتر 2010time capsule hut revealed12 ancient landmarks vanishing titanic falling

Scott به همراه گروهش که 33 نفر بودند به در ژانویه سال 1912 به قطب جنوب رفتند و 4 کلبه ساختند سه کلبه تا ابد در زیر برف مدفون شده است  کلبه باقی مانده 15 متر طول و 7.6 متر عرض دارد. اسکات و چهار نفر دیگر از اعضای گروهش پس از اکتشاف قطب جنوب از Roald Amundsen نروژی شکست خوردند و جان خود را از دست دادند.

 

رتبه 8: ،Titanic نابود می شود

در تصویری که در تاریخ 1 سپتامبر بیست‌وپنجمین سالگرد کشف مجدد کشتی Titanic منتشر شد  چیزهای جدیدی را می توان دید، این کشتی به صورت قندیلی در زیر آب و در عمق  3800 متری اقیانوس آرام زنگ زده است این عکس و تصاویر دیگر منتشر شده در ماه آگوست هم نشان می دهد که این کشتی به آرامی در حال نابود شدن است.

best کشف باستانی برتر 2010time capsule hut revealed12 ancient landmarks vanishing titanic falling

هدف دانشمندان در حال حاضر آن است که با تصویربرداری صوتی، ردیاب‌های صوتی و ویدیوهای سه‌بعدی به صورت مجازی Titnic را در شکل فعلی خود حفظ کنند. البته آنها امیدوارند تا عمر باقی مانده کشتی را هم به دست آورند.

 

رتبه 7: آثار باستانی نابود می شوند

شما با مشاهده نقاشی‌های دیواری آسیب دیده در کلیسای ترکیه گویای بی توجهی به آثار باستانی است در شهر قرون وستایی آنی در کشور ترکیه کلیسایی وجود دارد که در منطقه‌ای نظامی در نزدیکی مرز فعلی ترکیه و ارمنستان واقع شده است.

best کشف باستانی برتر 2010time capsule hut revealed12 ancient landmarks vanishing titanic falling

در ماه  اکتبر سازمان میراث جهانی اعلام کرد  که این شهر یکی از12 منطقه فرهنگی است که در حال نابودی است .

 

رتبه 6: نتایج DNA پادشاه توت‌

پادشاه Tut، مشهورترین فرعون مصر باستان  است که امروزه او را به نام  پسر طلایی دوران مصر باستان می خوانند .

best کشف باستانی برتر 2010time capsule hut revealed12 ancient landmarks vanishing titanic falling

اگرچه این طور که به نظر می رسد  او زندگی چندان مرفهی نداشته است زیرا وی در دوران سلطنتش، وضعیت جسمی مساعدی نداشت که بتوان او را فرزند خدا نام نهاد (لقب فرعونیان) در ماه فوریه گذشته (2010)، آزمایش‌های DNA نشان داد پادشاه Tut یکی از فراعنه ضعیف بوده است که احتمالا  به بیماری  مالاریا و ناهنجاری‌های استخوانی مبتلا بوده است.

رتبه 5: معبد اسطوره ای

یک معبد 1000 ساله قدیمی پیچیده (همراه با تعداد زیادی مردم قربانی شده  که گویی به مرگ دسته جمعی مبتلا شده بودند) یافت شد این معبد که در شمال پرو قرار دارد در ماه ژانویه کشف شد.
10کشف باستانی 2010 acient lost amazon complex found; shapes seen by satellite

یک کشف پیچیده نزدیک به مکان فوق وجود دارد که در میان سالهای 2006 تا 2009 اتفاق افتاده است و بقایای یک شهر قدیمی است که باستان شناسان معتقدند این عکس دیجیتالی نیز قسمتی از آن شهر می باشد که مردمانش به خدایان تقدیم شده اند، این عکس و کشف جدید سال 2010 وقایعی بیشتر و گسترده تری را نسبت به آنچه موسوم بوده و عقاید این قوم و قبیله نشان می دهد

تمدن قبیله فوق الذکر مربوط به افسانه Naylamp خدای تمدن آن زمان در شمال شرقی پرو می باشد که در قرن 8 پایه گزاری شده است .

رتبه 4: لیزر شهر مایا را نمایان کرد

بردهای هوایی لیزری به داخل جنگلهای بارانی راه یافتند  و به این ترتیب باستان شناسان کشفیات جدیدی را در مورد شهر کهن مایا کشف نمودند آنان با استفاده از به نقشه برداری لیزریبه این مهم دست یافتند.
10کشف باستانی 2010 acient lost amazon complex found; shapes seen by satellite

این اتفاق که در ماه آوریل سال 2009 رخ داد این هواپیما که مجهز به سیستم نقشه برداری لیزری است بر فراز آسمان مایا به پرواز در آمد و به نقشه برداری و عکس برداری سه بعدی پرداخت، این شهر که در غرب بلیز واقع شده شده است کشفیات جدیدی را به دانشمندان و محققان نشان داد آنها با انجام این عمل و در حین این پروژه در یافتند که کنند مایا بسیار بزرگ تر از آن چیزی است که قبلا تصور می کردند این برنامه 4 روزه آشکار کننده بشیاری از ابهامات و جزئیات این شهر همچون ساختمان‌ها، جاده‌ها و دیگر خصوصیات آن بوده است یافته های آنان که رتبه 4 کشف باستانی سال 2010 را به خود اختصاص داد در ماه می گزشته در کنفرانس بین المللی باستان شناسان تامپا راوه گردیده است.

 

رتبه 3: دنیای گمشده آمازون

صدها دایره ، مربع و اشکال هندسی دیگر در زیر انبوه درختان جنگلهای آمازون پنهان شده اند و با دیدن آنها (مانند شکل زیر) باستان شناسان را متقاعد ساخت که در روزگاران کهن در این انبوه درختان جامعه ای زندگی کرده است.
10کشف باستانی 2010 acient lost amazon complex found; shapes seen by satellite

شروع این عکس برداری ها و تصاویر ماهواره ای در سال 1999 بود و در این زمان 11 ساله محققان 200 منطقه جغرافیایی را که در آنها عملیات خاکریزی و خاکبرداری و به بیانی امکان زندگی وحود داشته است، کشف کرده اند فاصله این مناطق حدود 250 کیلومتر برآورد شده است دانشمندان بر این باورند که بیش از آنچه آنها یافته اند مناطق کشف نشده در این جنگل وجود دارد و میزان  آن را 10 برابر آنچه کشف شده تخمین زده اند اگرچه علت ساخت آنها هم همچنان برای باستان شناسان و محققان این رشته مبهم است.

 رتبه 2: کشتی نوح کشف شد؟

تیمی از مسیحیان پروتستان ادعا کردند که آنها بقایای کشتی نوح را زیر برف و بقایای آتشفشانی کوه‌های آرارات ترکیه در ماه آوریل یافته اند.
10کشف باستانی 2010 acient lost amazon complex found; shapes seen by satellite

اگرچه برخی از باستان شناسان و مورخان این ادعا را جدی نگرفته اما مستندات مدعیان کسب رتبه 2 کشفیات 2010 را به دنبال داشت.

 رتبه 1: راز کتیبه بحرالمیت

"طومارهای بحرالمیت" حدود نیم قرن قبل در 11 غار قمران در شمال غربی بحرالمیت کشف شدند. از آن زمان دانشمندان و باستان شناسان در تلاش برای کشف و رمزگشایی این دست نوشته و کشف خاستگاه واقعی آنها بوده اند اکنون گروهی از محققان موسسه ملی فیزیک هسته ای ایتالیا با استفاده از یک برخورد دهنده ذرات موفق شدند راز خاستگاه بخشی از این دست نوشته را فاش کنند.
10کشف باستانی 2010 acient lost amazon complex found; shapes seen by satellite

این دست نوشته محتوی 900 سند است که بر روی پوست شتر نوشته شده است. تاریخ تدوین این طومارها بین 200 قبل از میلاد تا 70- 60 بعد از میلاد محاسبه شده اما تاکنون مشخص نبود که آیا این متون در همان منطقه نوشته شده اند و یا درجای دیگری ایجاد و سپس منتقل شده اند. تجزیه های کروم و بروم در آب بحرالمیت کاملا با میزان عناصر بازمانده در این پوستها سازگاری داشت این مقایسه با استفاده از دسته پرتوهای پروتون 3/1 مگاولت که توسط برخوردهنده ذرات "تاندم" در موسسه فیزیک هسته ای ایتالیا تولید شده بودند، انجام شد و تائید کرد که خاستگاه این دست نوشته های در همان منطقه بحرالمیت بوده است.  همچنین رمزگشایی فنجانی مرموز که در تونل‌های اورشلیم (بیت‌المقدس) از زیر خاک بیرون آمده، ممکن است به حل یکی از بزرگ‌ترین معماهای کتاب مقدس کمک کند. چه کسی طومارهای بحرالمیت را نوشته است؟

سرنخ‌های جدیدی که در گذشته به دست آمد، این طور نشان می‌دهد که این طومارها که شامل برخی از قدیمی‌ترین متون شناخته‌شده انجیل است، گنجینه‌های متنی چند گروه بوده‌اند که در طی دوران جنگ مخفی شده‌اند. آن‌ها حتی ممکن است گنجینه بزرگ معبد اورشلیم باشند که طبق افسانه‌ها، «صندوق عهد» که یادگار موسی (ع) است، در آن‌جا نگهداری می‌شود.


منبع:

http://news.nationalgeographic.com/news/2010/12/photogalleries/101214-best-of-2010-science-archaeology/#/egypt-seti-tomb-tunnel-zahi_22991_600x450.jpg

و تاریخ ایران و جهان


ارتباط تپه ی ملک شاه با تصویر مریخ

جمعه 8 بهمن 1389

چهره مریخ  برخاك ایران


بعد از انتشار اخبار تپه ایرانی خیبر یا ملك شاه در وبلاگ یوفولاو كه ترجمه ای از كار ارزشمند واین هرشل محققی كه حاصل مطالعاتش را در سایت thehiddenrecords.com   قرار داده بود ، درخواست های زیادی بابت محل دقیق این سایت ( محل )  احتمالا باستانی ارائه شد . با توجه به اطلاعاتی كه بعضی از هم وطنانمان ارائه كردند، محل دقیق تپه ملك شاه یا خیبر در استان كرمانشاه در نزدیكی محلی به اسم كوزران (Kuzaran)  می باشد .
لازم به ذكر است كه تصاویر موجود از تپه خیبر اولین بار توسط ناسا بوسیله ماهواره آن در سال 1937 و به منظور عملیات زمین شناسی گرفته شده بود كه ناگهان توجه همه را به خود جلب كرد . شكل تپه ایرانی شباهت زیادی با اشكال چهره موجود در ناحیه Cydonia بروی مریخ دارد . اگر دقت كنید در شكل بالا ران پای گاو مانند را هم می توانید ببینید .

تاریخ سومریان درباره زمین و مریخ پر از رازهای فراوان است . قدیمی ترین تمدن بروی زمین سومریان بوده اند كه خط نوشته هایی به میخی بروی الواح رسی درباره زمین و مریخ از آنها بجای مانده است . ما با یك ارتباط باستانی بروی زمین با منشائی بروی مریخ روبرو هستیم . الواح آنها مردان مدرن و پیشرفته ی را كه از تلفیق ژن های ( مهندسی ژنتیك ) آنوناكی با انواع نئوناندرتالها بوجود آمده بودند را نشان می دهد كه احتمالا به منظور استخراج معدن و خدمتكاری برای پادشاه ایجاد شده بودند . آنها حتی هزاران سال پیش از تعداد سیارات منظومه و حتی حلقه های زحل آگاه بودند در حالی كه وجود این حلقه ها در طی ده های اخیر برای انسان امروزی ثابت شده است .

 

((در شكل بالا یازده سیاره بدور خورشید و سیاره دوازدهم در فاصله ای دورتر نشان داده شده است))

اگر این داستان درباره آنها درست باشد مریخ نیز در یك چنین راه و روشی مورد استخراج قرار داشته  است . اندازه مونولیتیك ( یك پارچه ) و ساختار موجود تپه خیبر بسیار با صورتك مریخ همسان است . ساخت صورت ایران ( تپه خیبر ) به هزاران سال پیش باز می گردد . دقیقا زمانی كه سومریان زندگی می كردند ، جالب اینكه سومریان نیز در نواحی دامنه زاگرس و بین انهرین می زیستند . (sitchen) چهار تئوری دارد كه زمین در طی همین دوره توسط ETs ها مورد بازدید قرار گرفته و چنین تمدنی عظیم پایه گذاری شده . شاید فرهنگی یكسان باعث ایجاد صورتك مریخ و تپه خیبر در ایران بوده باشد .

یكی از اهداف پادشاهان (آنوناكی ) جلال و خبروت بوده و هركدام از انها سعی داشتند تا اسم خود را در تاریخ ( با تصویر كردن شكل خود ) حك كنند . اجتماع آنها بر سلسله مراتب پادشاهی بنا شده بود ،‌ هر كسی چنین ساختارهایی را ایجاد كرده حتما در یك دوره یكسان زمانی می توانسته از تاثیرگذاران بر هردوی این سیارات بوده باشد .

تصویر روی مریخ

منبع:http://lostfact.wordpress.com
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  نظر شما در مورد وبلاگ من چیه؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها


مترجم سایت

مترجم سایت

mouse code

كد ماوس

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو