تبلیغات
اسرار زمین - ارتباط تپه ی ملک شاه با تصویر مریخ
اسرار زمین

all tha world is a puzzle

ارتباط تپه ی ملک شاه با تصویر مریخ

جمعه 8 بهمن 1389

چهره مریخ  برخاك ایران


بعد از انتشار اخبار تپه ایرانی خیبر یا ملك شاه در وبلاگ یوفولاو كه ترجمه ای از كار ارزشمند واین هرشل محققی كه حاصل مطالعاتش را در سایت thehiddenrecords.com   قرار داده بود ، درخواست های زیادی بابت محل دقیق این سایت ( محل )  احتمالا باستانی ارائه شد . با توجه به اطلاعاتی كه بعضی از هم وطنانمان ارائه كردند، محل دقیق تپه ملك شاه یا خیبر در استان كرمانشاه در نزدیكی محلی به اسم كوزران (Kuzaran)  می باشد .
لازم به ذكر است كه تصاویر موجود از تپه خیبر اولین بار توسط ناسا بوسیله ماهواره آن در سال 1937 و به منظور عملیات زمین شناسی گرفته شده بود كه ناگهان توجه همه را به خود جلب كرد . شكل تپه ایرانی شباهت زیادی با اشكال چهره موجود در ناحیه Cydonia بروی مریخ دارد . اگر دقت كنید در شكل بالا ران پای گاو مانند را هم می توانید ببینید .

تاریخ سومریان درباره زمین و مریخ پر از رازهای فراوان است . قدیمی ترین تمدن بروی زمین سومریان بوده اند كه خط نوشته هایی به میخی بروی الواح رسی درباره زمین و مریخ از آنها بجای مانده است . ما با یك ارتباط باستانی بروی زمین با منشائی بروی مریخ روبرو هستیم . الواح آنها مردان مدرن و پیشرفته ی را كه از تلفیق ژن های ( مهندسی ژنتیك ) آنوناكی با انواع نئوناندرتالها بوجود آمده بودند را نشان می دهد كه احتمالا به منظور استخراج معدن و خدمتكاری برای پادشاه ایجاد شده بودند . آنها حتی هزاران سال پیش از تعداد سیارات منظومه و حتی حلقه های زحل آگاه بودند در حالی كه وجود این حلقه ها در طی ده های اخیر برای انسان امروزی ثابت شده است .

 

((در شكل بالا یازده سیاره بدور خورشید و سیاره دوازدهم در فاصله ای دورتر نشان داده شده است))

اگر این داستان درباره آنها درست باشد مریخ نیز در یك چنین راه و روشی مورد استخراج قرار داشته  است . اندازه مونولیتیك ( یك پارچه ) و ساختار موجود تپه خیبر بسیار با صورتك مریخ همسان است . ساخت صورت ایران ( تپه خیبر ) به هزاران سال پیش باز می گردد . دقیقا زمانی كه سومریان زندگی می كردند ، جالب اینكه سومریان نیز در نواحی دامنه زاگرس و بین انهرین می زیستند . (sitchen) چهار تئوری دارد كه زمین در طی همین دوره توسط ETs ها مورد بازدید قرار گرفته و چنین تمدنی عظیم پایه گذاری شده . شاید فرهنگی یكسان باعث ایجاد صورتك مریخ و تپه خیبر در ایران بوده باشد .

یكی از اهداف پادشاهان (آنوناكی ) جلال و خبروت بوده و هركدام از انها سعی داشتند تا اسم خود را در تاریخ ( با تصویر كردن شكل خود ) حك كنند . اجتماع آنها بر سلسله مراتب پادشاهی بنا شده بود ،‌ هر كسی چنین ساختارهایی را ایجاد كرده حتما در یك دوره یكسان زمانی می توانسته از تاثیرگذاران بر هردوی این سیارات بوده باشد .

تصویر روی مریخ

منبع:http://lostfact.wordpress.com
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

نظرسنجی

  نظر شما در مورد وبلاگ من چیه؟

آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها


مترجم سایت

مترجم سایت

mouse code

كد ماوس